Zayıflama İçin Tavsiyeler – Zayıflama Yöntemleri 2020** 1 Ayda 5 Kilo Ver

Zayıflama için her zaman meşgul olan ve egzersiz yapmaya vakti olmayan ama yine de zayıflama yöntemleri arayanlardan mısınız? Belki de egzersiz yapmamanın diğer nedenleri erteleme veya egzersiz yapmak için çok yorgun olduğunuzu hissetmeniz olabilir . Sebepleriniz ne olursa olsun, bu ipuçları hızlı kilo verme için çok yardımcı olabilir, çünkü uzun saatler veya birden fazla işte çalışmak ve ev ile yaşamı dengelemeye çalışmak da aynı derecede zor olabilir.

Nasıl Zayıflarım?

Bir şey veya başka bir şeyler yaparak kilo vermeye çalışıyorsanız, ancak hiçbir şey işe yaramadıysa, bu yazı belinizi inceltmenize ve hayalinizdeki kiloya daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacak birkaç basit ipucu öneriyor.
Tabii ki, günlük besin alımınızda bazı diyet değişiklikleri yapmanız gerekir, özellikle de vaktiniz yoksa veya bu fazla kiloları atmak için egzersiz yapmak istiyorsanız. İyi haber şu ki, araştırmalar bile tek başına egzersizin kilo vermenize yardımcı olmayabileceğini gösteriyor – çoğumuz egzersizin herhangi bir kilo verme çabasının en önemli bileşeni olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte, egzersizin sunduğu iyiliği küçümsememelisiniz. Kısa Tavsiye: İp atlamak, kilo vermek ve zayıflama için koşmaktan daha etkilidir.
Düzenli egzersiz aslında zihinsel sağlığınız ve genel refahınız için harikalar yaratıyor, aslında, diğerlerinin yanı sıra daha uzun yaşam beklentisi ve düşük kalp krizi, diyabet ve bunama riskiyle de bağlantılı. Bununla birlikte, buradaki fikir, günlük alışkanlıklarınızda basit değişiklikler yapmak, zayfılama için yardımcı olabilir. Burada, spor salonuna gitmeden kilo vermenize yardımcı olacak birkaç ipucu listeledik:

Nasıl Kilo Verilir?

Sabahları ılık su için
Bu, sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda sindirimi ve genel sağlığı iyileştirmek için de önerilen en yaygın ipuçlarından biridir. Bir bardak ılık suyunuza taze sıkılmış limon suyu eklemeyi deneyin ve sabah ilk iş olarak için ve bu alışkanlığı her gün uygularken farkı hissedin. İşte güne limonlu suyla, tercihen ılıkla başlamanız için yedi neden
Asla kahvaltıyı atlamayın
Bu, kilo vermenin altın kuralıdır, ancak çoğu insan, aynı zamanda günün en önemli öğünü olan sağlıklı bir kahvaltı yapmanın önemini gerçekten anlamıyor. Kahvaltının, metabolizmanızı uyaran termojenez adı verilen bir süreci tetiklediği söylenir. Birçok çalışma, sabahları yemek yemenin metabolizmanızı akşamları aynı öğünü yemekten daha fazla hızlandırdığını göstermiştir.

Şekerli içeceklerden kaçının veya azaltın

Kilo vermeye çalışıyorsanız, soda gibi şekerle tatlandırılmış içeceklerden kaçınmak veya alımınızı sınırlandırmak istersiniz. Gezegendeki en sağlıksız gıdalardan biri olarak adlandırılırlar ve kilo alımı ile güçlü bir şekilde bağlantılıdırlar. Fazla tüketildiklerinde sağlık açısından feci etkilere sahip olabilirler. Bu nedenle, zayıflama konusunda ciddiyseniz, kalorisi de yüksek olan şekerli içecekleri tamamen bırakmayı deneyin.

 

Çay / kahve alımını azaltın

Araştırmalar, sade, sade kahvenin yağ yakmaya çalışırken yardımcı olabileceğini gösteriyor. Bunun nedeni, kahvenin en azından kısa vadede metabolizmayı hızlandıran ve yağ yakımını artıran kafein içermesidir. Ancak, kalorili kahve içecekleri aslında sodadan daha iyi değildir. Sağlıksız ve şişmanlatıcı yapay krema ve şeker yüklüdürler. Bu nedenle, günde bir fincan hedefleyin. Bunun yerine, antioksidanlar ve diğer tıbbi özelliklerle dolu yeşil çay için. Kısa Tavsiye: Yeşil çay, göbek eritmek  ve zayıflama için en sağlıklı içeceklerden biri olarak kabul edilir.

Asansörden Vazgeçmeyi Deneyin

Kilo vermek ve sağlıklı kalmak için asansör yerine merdiven çıkmak gibi günlük rutininize uyabilecek aktiviteleri tercih edin. Bu tür faaliyetler, gün boyunca biriken az miktarda egzersizin önemli sağlık yararları olabileceğine dair artan kanıtlara işaret eden sağlık uzmanları tarafından giderek daha fazla teşvik edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir